Your address will show here +12 34 56 78

Apie projektą

Esame miškininkystės ekspertų ir robotikos inžinierių komanda, pasiryžusi spręsti šiandien aktualias aplinkosaugos problemas. Kliaudamiesi savo patirtimi ir naujausiomis technologijomis, siekiame sukurti ir sėkmingai įdiegti medžių sodinimo bei miško duomenų rinkimo sistemą, reikšmingai prisidėsiančią kuriant žalesnę ateitį.

Medžių sodinimas rankiniu būdu reikalauja daug žmogiškųjų išteklių ir laiko. Tradiciniai sprendimai yra per lėti kompensuoti miškų nykimą, todėl reikalinga patikima ir efektyvi sodinimo proceso automatizacija.

Mūsų kuriamas produktas – miškininkystės sodinimo sistema ForPS (Forest planting system). Ši sistema padeda surinkti duomenis apie kiekvieną pasodintą miško sodinuką. Naudos: duomenų skaidrumas, skaitmeniniai sodinimo žemėlapiai, kokybės matavimas, sodinimo darbų žaidybinimas, CO2 kreditų sertifikavimo proceso palengvinimas.

Efektyvus miškų sodinimas ir atkūrimas reikalauja naujo požiūrio į procese naudojamą informaciją. Rankinis miško kokybės rodiklių sudarymas yra ilgai trunkantis ir pernelyg daug klaidų lemiantis procesas. Miško duomenų rinkimo automatizavimas bei sumanių statistinių technologijų taikymas yra vienas šio projekto tikslų.

Miškų sodinimas dar niekada nebuvo toks svarbus. Šis projektas yra mūsų indėlis rūpinantis žmonijos ateitimi. Pasitelkę robotiką, norime prisidėti prie biologinės įvairovės išsaugojimo ir kovos su klimato kaita.

SUSISIEKITE

info@braitonas.eu
UAB BRAITONAS | Miškinių g. 6B-1, 04132 Vilnius, Lietuva
lt_LTLithuanian